• Obecné

  Zahajujeme prodej brambor 2020

  Prodej zahájen 10.9.2020Pytle 25 kg – 10 Kč/kgObjednávky na tel. 777 607 746Prodej nejlépe v těchto časech, mimo po domluvě.Po – Pá: 14 – 15 a 17 – 18 hodSo: 9 – 11 hod Brambory v letošním roce vypadají velice pěkně, po posledních horkých létech nás tak těší jejich výborná kvalita. Odrůda Belana je raná, háďátku bramborovému rezistentní, velmi kvalitní pevně vařivá salátová stolní odrůda s velmi dobrou chutí. Varný typ se označuje jako A/AB. Krásné středně velké hlízy jsou oválné, slupka žlutá a hladká, očka mělká, dužnina sytě žlutá. V syrovém stavu a ani po uvaření dužnina netmavne. U hospodyněk a při průmyslovém zpracování je velmi oblíbená a žádaná.…

  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zahajujeme prodej brambor 2020
 • Prodej prasat

  Možnost platby za prase převodem na účet

  Pro zákazníky stálé, ale i nové, nebo ze vzdálenějších míst… Nabízíme možnost úhrady ceny prasete převodem na účet bez nutnosti návštěvy u nás na statku. dle vaší objednávky na telefonním čísle 608 540 923  vám vybereme vykrmeného pašíka v požadované váze, označíme jej značkou s vaším jménem, vypočteme cenu, vystavíme fakturu, kterou zašleme buď na e-mail, popřípadě se domluvíme telefonicky úhradu je nutno provést nejpozději ve středu před termínem porážky z důvodu kontroly připsání peněz na účet v pátek  jej odvezeme na jatky, kde bude poraženo a vychlazeno maso bude k vyzvednutí v sobotu ráno od 7.00. hod na jatkách v Horažďovicích.

  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Možnost platby za prase převodem na účet
 • Prodej prasat

  PRÁCHEŇSKÁ NEDĚLE NA HRADĚ VE STRAKONICÍCH

  Certifikát „PRÁCHEŇSKÉ PRASE – regionální produkt“ Pod tímto názvem  proběhlo 11. září 2011 v pořadí již druhé předání certifikátů značky PRÁCHEŇSKO – regionální produkt. Tentokrát jsme se zúčastnili i my, abychom si převzali certifikát “ PRÁCHEŇSKÉ PRASE “ na naše odchovávaná prasata. Převzali jsme certifikát na  produkt “ PRÁCHEŇSKÉ PRASE „ Zavedení „Regionální značky Prácheňsko“ probíhá od května 2010 jako společný projekt 5 místních akčních skupin – MAS LAG Strakonicko, MAS Svazku obcí Blatenska, MAS Střední Povltaví, MAS Vodňanská ryba a MAS Brána Písecka. Více informací na webu REGIONÁLNÍ ZNAČKY Cílem je podpora místních výrobců, zachování tradičních řemesel v regionu a v neposlední řadě i zviditelnění bývalého historického území Prácheňska.

  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PRÁCHEŇSKÁ NEDĚLE NA HRADĚ VE STRAKONICÍCH